SDH Lubník

Změna ve vedení sboru

Na výroční schůzi, konané 11. 1. 2020, bylo zvoleno nové vedení SDH Lubník. Velitelem se stal Martin Langr a starostou sboru se stal Karel Šilar ml.

Dosavadnímu vedení sboru, především bývalému starostovi, Miloši Totůškovi, velmi děkujeme za jeho činnost v předchozím období.

Čarodky v Lubníku 2017

V pátek 28. 4. 2017 Vás zveme na lubnické hřiště, kde se bude konat pálení čarodejnic. Připraveno bude bohaté pohoštění jako třeba naše vyhlášené makrely, párky v rohlíku nebo třeba klobásky. O hudební doprovod akce se postará známý lanškrounský DJ Standa.

Srdečně zvou členové SDH Lubník.

Ples SDH Lubník

Již tento pátek se na Vás bude těšit kapela NOA na našem sále v Lubníku. Připravena bude kvalitní zábava, občerstvení a "ruličky do ručky". Ples začíná ve 20:00. Bude vylosován jeden pár, který bude mít po celý večer konzumaci alko i nealko nápojů zdarma! Vylosování šťastlivce proběhne ve 20:30 - přijďte včas.

Srdečně zvou členové SDH Lubník.

Čarodky v Lubníku

Tento pátek, to je 22. 4. 2016, od 17 hodin pořádáme na hřišti v Lubníku pálení čarodějnic. Připraveno bude dobré jídlo, pití i zábava. Také pro Vás bude připravena živá hudba a zajímavé vystoupení.

Hasičský ples 2016

V pátek 29. ledna 2016 jsme pořádali již tradiční ples. O skvělou zábavu se postarala kapela NOA, se kterou jsme byli velmi spokojeni. Účastníkům našeho plesu velmi děkujeme a těšíme se na Vás zase za rok, na plese v Lubníku!

Hasičský ples - Lubník 2016

Sbor dobrovolných hasičů Lubník pořádá hasičský ples.

Ples se bude konat v Lubníku na sále, který se nachází nad místní hospodou. Letos po dlouhé době se můžete těšit na novou kapelu. Přijede zahrát hudební skupina NOA. -> http://kapelanoa.cz/index.php?page=aktuality

Ve 21:00 proběhne slosování vstupenek, bude vylosován jeden pár, který má celý večer konzumaci alko i nealko nápojů zdarma!

Dále bude tradiční překvapení stylem "Ruličky do ručky.".

Občerstvení je zajištěno :)

Aktualizace sekce Půjčovna

Byly aktualizovány stany k zapůjčení a jejich rozměry.

Okrsková soutěž 2015 - Žichlínek

V pátek 8. května jsme se zúčastnili okrskové souteže, kterou pořádal SDH Žichlínek.V běhu na 100 metrů překážek jsme obsadili první a druhé místo. V celkovém pořádím jsme skončili po dlouhé době na prvním místě.

Čarodky v Lubníku

V obci Lubník se dne 24. dubna konalo pálení čarodějnic. Jídla i pití bylo dostatek, k odpolednímu poslechu zahrál DJ Seman a večer zahrála a zazpívala kapela STORN. Jako odpolední překvapení přijeli bubeníci, kteří uchvátili téměř všechny naše hosty. Vystoupení se všem velmi líbilo.

Všem, kteří k nám zavítali, srdečně děkujeme za jejich návštěvu.

Pálení čarodějnic 2015

Zveme Vás všechny na lubnické pálení čarodějnic, které se bude konat 24. dubna v Lubníku na hřišti.
Připraveno pro Vás bude kryté posezení, dobré jídlo, pití i skvělá muzika.

Neváhejte, přijďte se i se svými přáteli pobavit do Lubníka na hřiště, již tento pátek.

Shlédněte akce, které pořádáme nebo akce, kterých se zúčastníme. Odkaz zde

Ples - Lubník 2015

V pátek, 30. ledna 2015, pořádali hasiči z Lubníku ples. Ten se konal na místním sále a zúčastnilo se ho přibližně 90 hostů. Ples zahájilo taneční vystoupení mažoretek z Výprachtic. Poté v podobě klasické, ale i moderní hudby k tanci i poslechu zahrála kapela Duall. I přes nepříliš velkou účast trval ples až téměř do svítání.

Všem zúčastněným srdečně děkujeme a těšíme se na Vás zase za rok, na plese v Lubníku!

Hasičský ples Lubník 2015

Srdečně zveme příznivce hudby, tance a dobré zábavy na hasičský ples v Lubníku.
Ples se uskuteční v pátek 30. 1. 2015 ve 20:00. Tradičně se bude konat na místním sále.

Hasiči Lubník - PF 2015

SDH Lubník Vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2015.

Pro hasiče: Brigáda úřad

O víkendu 6. - 7. 12. se bude konat brigáda na úřadě, vyklízení půdy.
Kdo budete mít čas, doražte v 8 : 30 před úřad.

Nové album v galerii

Do fotogalerie bylo přidáno nové album - Koupě nové buňky

Hasiči Lubník - Fotografie

Navštivte naší fotogalerii a prohlédněte si fotky, a to jak ze současnosti, tak i z dřívějších let.

Galerii naleznete v levém menu, nebo zde.

Výsledky voleb Lubník 2014

Již známe výsledek voleb do obecního zastupitelstva v Lubníku. Z hasičských kandidátů byli zvoleni 3 obecní zastupitelé. Více informací v obrázku pod článkem.

Všem, kteří nás podpořili - děkujeme.

Jak volit správně

Na webu Lanškrounsko.cz byl zveřejněn zajímavý článek, který by si měl přečíst každý volič, který je na pochybách. - Volby do obecního zastupitelstva 2014. Více nalezne zde.

Volby do obecního zastupitelstva

V současné době jsou aktualitou komunální volby. Uskuteční se ve dnech 10. 10. 2014 a 11. 10. 2014. Zde se můžete podívat na naší kandidátní listinu:

• 1. Miroslav Langr, 56 let, údržbář, Lubník, bez politické příslušnosti
  • 2. Petr Klug, 35 let, policista ČR, Lubník, bez politické příslušnosti
  • 3. Lubomír Klug, 40 let, skladník, Lubník, bez politické příslušnosti
  • 4. Radek Šembera, 40 let, skladník, Lubník, bez politické příslušnosti
  • 5. Stanislav Langr, 47 let, ošetřovatel zvířat, Lubník, bez politické příslušnosti
  • 6. Miroslav Totůšek, 46 let, podnikatel, Lubník, bez politické příslušnosti
  • 7. Tomáš Bureš, 33 let, technik výroby, Lubník, bez politické příslušnosti
  • 8. Jiří Skalický, 64 let, důchodce, bez politické příslušnosti
  • 9. Zdeněk Brejša, 42 let, programátor, Lubník, Piráti
  • Všem, kteří se nás rozhodnete podpořit upřímně velmi děkujeme!